این کتاب حرف های فرشته‌ای به اسم کریون هست که با یه مدیوم نوشتاری ارتباط گرفته و ازش خواسته حرفاش رو بدون کم و کاست بنویسه.

نصفشو خوندم ولی برام جالب نبود. تنها موضوعی که توجهم رو جلب کرد تاکید زیادش روی عشق و دوست داشتن همه بود که از این طریق دنیا جای بهتری میشه و حتی روی دشمنامون هم میتونیم تاثیر مثبت بذاریم. 

ظاهراً مدیوم بودن لی کارول تایید شده و چندین نفر هم ارتباط گرفتنش رو دیدن؛ ولی من هر قدر تلاش کردم نتونستم همچین چیزی رو باور کنم. قبول دارم که از اول با دید شک بهش نگاه کردم و سعی هم نکردم مستدل  رد کنم؛ رد کردم چون تو باورم نمی‌گنجید و هم اینکه فک کردم باورش سادگیه.

شاید اگه می‌گفت این حرفا از طرف خودمه خیلی راحتتر میخوندم و بهش فک میکردم. 

احتمال میدم اینقدر دلبخواهی و بی منطق رد کردن درست نباشه؛ به خاطر همین اینجا نوشتم و معرفیش کردم که وقتی یکم پخته تر شدم بدون پیشداوری بخونمش و هم اینکه شاید اینجا کسی خوند ‌و نظرش رو گفت. 

میشه راجع بهش سرچ کرد ولی فعلا نه وقتشو دارم و نه حوصله شو. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آپشن خودرو | استریو آرام تغذیه فود ، با ما بهترین باشید. وصال رب new-business Jessica تک وان موزیک | دانلود آهنگ های جدید صادق آل محمد صلی الله علیه و آله*** سال جهش تولید1399 دانلود مقاله ، تحقیق ، اقدام پژوهی فال تلفنی خوب 09196518128